Құрамында 6,02×10^24 оттек атомы бар көмірқышқыл газының көлемі
- 18.05.2018 06:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
N(A)=6.02*10²³
1 молекула СО₂ →2 атом О
6.02*10²³молекула→Х атом О
N(O)=X=1.204*10²⁴ (1 моль СО₂ дегі)
1мольСО₂→1.204*10²⁴ атом О
ХмольСО₂→6,02*10²⁴ атом О
υ(СО₂)=X=5моль
V(CO₂)=υ*Vm=5*22.4=112л
- 19.05.2018 04:10