Допоможіть з хімією!
В якому випадку утворюється більше водню:дією на надлишок хлоридної кислоти 10 г цинка чи 10 г заліза
- 07.06.2018 08:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
10г xг
Zn+HCL=ZnCl2+H2
65г 2г
10----------------------x
65-----------------------2
x=10*2/65=0.31
10г xг
Fe+2HCl=FeCl2+H2
56 г 2г
10-------------------x
56------------------2
x=2*10/56=0.36 в реакции с железом больше водорода можно проще железо легче и водорда будет больше!
- 09.06.2018 00:56