Нітроген 4 оксид , що утв. в двигунах внутрішнього згоряння, є частиною смогу . Обрахуйте к-ть речовини нітроген 4 оксид , який поглин. розчином гідроксиду масою 200 г з масовою часткою натрій гідроксиду - 20% утворенням суміші солей двох кислот
- 11.07.2017 00:06
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(NaOH)=m(p-p)*w(NaOH)=200г*0,2=40 г
n(NO2)=n(NaOH)=m/M=40г/40г/моль=1 моль
- 11.07.2017 14:27