Помогите пожалуйста.
Визначте хімічну формулу карбон оксиду,який має таку саму густину,що й азот.
- 22.09.2018 08:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
D (CO2 / N2) = M(CO2) / M(N2) = 44 / 28 = 1,57
- 23.09.2018 19:33