9. Обчисліть, у якій масі карбон(ІV) оксиду міститься стільки ж молекул, скільки міститься атомів у фосфорі масою 3,1г.
10.Обчисліть, у якій масі азоту N2 міститься стільки ж молекул, скільки міститься атомів у кальції масою 80 г.
- 17.05.2018 11:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
Тепер за формулою кількість речовини = N/Na шукаємо кількість атомів P
N( Р) = Na * кількість речовини = 6,02 * 10^23 * 0,1 = 0,602 * 10^23
Так як за умовою задачі N( P) = N(CO2) , то кількість речовини ( Р) = кількості речовини CO2
І тепер можна знайти масу СО2
m(CO2) = M(CO2) * Кількість речовини = 44 * 0,1 = 4,4 г
- 18.05.2018 16:05