Визначте масу кальцію оксиду, який утворюється при взаємодії 3,43 г кисню і 8,57 г кальцію
- 14.06.2017 22:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Ca+O2 = 2CaO
2*40 32 2*56
n(Ca)=8,57/2*40=0,1 моль
n(O2)=3,43/32=0,1 моль
х=8,57*2*56/2*40=11,9 г
- 15.06.2017 07:42