Обчисліть і позначте,якій кількості речовини відповідає кисень об*ємом 8,96л(н.у)
- 18.04.2018 04:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(O2)=8.96 л
знайти:
n(O2)-?
V=n*Vm
n=V/Vm
n(O2) = 8,96 л/22,4 л/моль = 0,4 моль
Відповідь: 0,4 моль
- 19.04.2018 21:59