До розчину масою 500 г з масовою часткою етанолу 96 % додали 300 г води. Обчисліть масову частку спирту в новому розчині.
- 26.06.2017 13:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(p-pa) = 500 г + 300 г= 800 г
ω=480/800=0.6 или 60%
Ответ: 60%
- 27.06.2017 13:39