Який об'єм займуть 0,5 моль вуглекислого газу
- 24.10.2017 23:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(CO2)=0.5 mol
------------------
V(CO2)-?
V(CO2)=n(CO2)*Vm=0.5*22.4=11.2 L
ответ 11.2 л
- 25.10.2017 02:46