СРОЧНО!!!
Обчисліть. яка кількість тепла виділиться внаслідок спалювання 100 літрів метану" якщо термохімічне рівняння горіння метану:
СН4 +2О2 → СО2 + 2Н2О +891 кДж
- 09.06.2018 21:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
Q = 891 кДж
V1(CH4) = 100л
Найти:
Q1
Решение:
n1(CH4) = V÷Vm =4,46 моль
Q1 = Q*n1÷n = 3973,86 кДж
Ответ: Q1 = 3973,86 кДж
- 01.01.1970 00:00