30 БАЛЛОВ!!!!до 250 г розчину з масовою часткою солі 50% долили 50 г води. Визначити масову частку солі в утвореному розчині
- 17.09.2018 21:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(p-pa) = 250 г + 50 г = 300 г
ω(соли) = 125 г/300 г*100% = 41,67%
- 18.09.2018 02:44