При спалюванні 10 г речовини утворилось 27,5 г СО2 і 22,5 г Н2О. Відно-
сна густина речовини за киснем дорівнює 0,5. Визначити формулу речовини.
- 02.08.2017 11:17
- Химия
Ответы и объяснения 2
27.5/44=x/12
x=7.5
H2O - 2H
22.5/18=x/2
x=2.5
О отсутствует
12x:y=7.5:2.5
0.625:25=1:4
CH4 - простейш
M(CH4)=16
D=x/32
0.5=x/32
x=16
16/16=1
n=4
Формула так и осталась
CH4 - метан
- 03.08.2017 19:32
10 27,5 22,5
СхНу + О2 = СО2 + Н2О
16 44 18
10/16 : 27,5/44 : 22,5/18 делим 0,6250 : 0,6250 : 1,25 делим на 0,625
1 : 1 : 2
СхНу + О2 = СО2 + 2Н2О получили СН4 метан
- 04.08.2017 19:38