Обчисліть об'єм карбон 4 оксиду,який виділився при взаємодії нітратної кислоти з розчином натрій карбонату масою 560г, де масова частка солі 10%?
- 24.10.2017 22:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
56 г х л
Na2CO3 + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O + CO2
106 г 22,4 л
56/106=х/22,4
х=V(CO2) = 11,834 л
- 25.10.2017 13:50