Визначте об`єм карбону (IV) оксиду н.у. який утворився при згорянні пропану масою 42 кг.
- 09.04.2018 01:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(CO2)=3n(C3H8)=3*42000г/44г/моль≈8591 моль
V(CO2)=n(CO2)*Vm=8591моль*22,4л/моль≈192438л≈192,44 м^3
- 01.01.1970 00:00