Вкажіть при взаемодії якого двовалентного металу масою 171,25 г з водою виділить водень об'ємом 28 л (н.у.)?
- 26.11.2017 08:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ме + 2H2O = Me(OH)2 + H2
х г 22,4 л
171,5/х=28/22,4
х= 139,6 ≈140
Это церий
Ответ: Се
- 27.11.2017 15:54