Яка маса лугу утвориться в результаті взаємодії 7,8 г речовини,утвореної елементом з протонним числом 19,з водою
- 25.09.2017 18:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
2K + 2H2O = 2KOH + H2
2 моль 2 моль
Із рівняння реакції слідує, що n(KOH)=n(K)
n(K) = 7,8 г/39 г/моль = 0,2 моль
n(KOH) = 0.2 моль
М(KOH) = 56 г/моль
m(KOH) = 0.2 моль*56 г/моль = 11,2 г
Відповідь: 11,2 г
- 26.09.2017 07:00