Кальцій кількістю речовини 2 моль повністю розчинили в сульфатній кислоті. Яка маса утвореної солі? Який об'єм водню виділився?
- 07.01.2018 09:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
2 xгр у л
Ca+H2SO4=CaSO4+H2
1 136 22,4 л
2 моль-------------------х гр
1 моль-------------------136
х=2*136/1=272 гр соль
2 моль-----------------у л
1 моль-----------------22,4л
у=2*22,4/1=44,8л Н2
- 08.01.2018 14:29