Для розчинення 84 кристалогідріту SrCl2 х 6 H2O при 15°С потрібно 100г води. Розрахуйте розчинність стронцій хлориду(безводної солі)
- 02.11.2017 23:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
SrCl₂ × 6H₂O → SrCl₂ + 6H₂O
M(SrCl₂) = 159 г/моль
M(SrCl₂ × 6H₂O) = 267 г/моль
m(SrCl₂) = (84 г × 159 г/моль) / 267 г/моль = 50 г
Розрахуємо розчинність стронцій хлориду на 1 л води:
50 г – 0,1 л
х г – 1 л
х = 50 × 1 /0,1 = 500 г/л
Відповідь: 500 г/л.
- 03.11.2017 22:56