Обчисліть і вкажіть масу води, яка міститься в 300г 20%-ого розчину їдкого натру
- 07.01.2018 04:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решение.
находим массу NaOH в растворе м( NaOH ) = 20%*300г/100% = 60г
находим массу води м(Н2О) = м(р-ра) - м(NaOH ) = 300г -60г = 240г
- 08.01.2018 17:54