Скільки грам води міститься у 60 грамах кристалогідрату залізного купоросі
- 02.06.2018 08:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: m(FeSO4*7H2O)=60г
знайти: m(H2O)
Розвязування: m(H2O)=v(H2O)*M(H20)
v(H2O)=7v(FeSO4*7H2O)
v(FeSO4*7H2O) = 60г/278г/моль=0,21 моль
v(H2O)=0,21*7=1,47моль
m(H2O)=1,47*18=26,46г
- 03.06.2018 15:11