Який обєм гідроген хлориду утворитсяпри взаємодії хлору об'ємом 1.12л з воднем?? Якій кількості речовини відповідає такий об'єм
- 09.09.2017 17:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.12L XL
H2 + CL2-->2HCL
1mol 2mol
1.12/1=x/2
x=2.24 L
n(HCL)=V*22.4=2.24*22.4=50.176 mol
ответ 2.24 л, 50.176 моль
- 01.01.1970 00:00