Відносна молекулярна маса сполуки з гідрогеном елемнта 4 групи дорівнює 32. Знайдіть цей елемент.
- 07.10.2017 02:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
Загальна формула сполук з Гідрогеном елементів 4 групи буде EH4
Отже зразу можемо знайти атомну масу елемента
Ar(E) = Mr - 4Ar(H) = 32 - 4 = 28
Елемент - Сіліцій (Si)
- 08.10.2017 22:25