Авогадро заңының тұжырымдамасын қолданып, Авогадро саны және кез келген газдың молярлық көлемі тұрақты шама екенін дәлелдеңдер:
а) 0.3 моль
б) 3 моль
в) 30 моль
- 06.06.2017 14:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
N=0.3 V=n*Vm V=n*22.4=0.3моль*22.4л/моль=6.72л
n=3 V=3*22.4=67.2л
n=30 V=30*22.4=672л кез келген газдың молярлық көлемі тұрақты шама 22,4л/моль
- 07.06.2017 03:44