Чого більше за масою - води чи безводної солі - у кристалічній соді Na2CO3 * 10H2O?
- 23.04.2017 02:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Na2CO3*10H2O)=286г/моль
w(Na2CO3)=106/286*100%=37%
w(10H2O)=180/286*100=63%
- 24.04.2017 12:42