До 100 грам розчину з W=5 додали ще 10 грам солі яка масова частка солі в новому розчині
- 15.01.2018 21:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
Рахуємо масу солі в початковому розчині m(солі) = w*m(розчину) = 100*0.05 = 5 грам.
Маса солі після додавання 5+10 = 15 грам.
Маса розчину після додавання 100+10 = 110 грам
Масова частка утвореного розчину w = m(солі)/m(розчину) = 15/110 = 0.136
Відповідь: 13.6%
- 16.01.2018 07:27