Розрахуйте масу осаду, який утвориться при взаємодії 500г 10-% розчину СuCl2 з NaOH?!
- 17.12.2017 04:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl
m(CuCl2)=W*m(раствора)=0,1*500=50г
n(CuCl2)=m/M=50/135=0,37 моль
m(Cu(oh)2)=n*M=0,37*(64+32+2)=36,26≈36,3 г осадка
- 18.12.2017 22:45