Проведи реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:
купрум(2) оксид = купрум(2) хлорид = купрум(2) = гідроксид= купрум(2) оксид
- 06.11.2017 23:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O
CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl
Cu(OH)2 + t = CuO + H2O
- 07.11.2017 05:13