Обчислюють масу натрій гідроксиду який потрібно витратити на нейтралізацію ортофосфатноі кислоти масою 9,8 г?
- 11.09.2017 04:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
Пишемо реакцію H3PO4 + 3NaOH = Na3PO4 + 3H2O. Рахуємо кількість речовини кислоти 9.8/98 = 0.1 моль. Гідроксиду втричі більше, тобто 0.3 моль. Рахуємо масу гідроксиду 0.3*40 = 12 грам.
- 13.09.2017 00:38