Магній масою 0,6 г взаємодіє без залишку з одноосновною карбоновою кислотою масою 2,3 г. Встановіть формулу цієї сполуки.
- 09.06.2017 22:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
Пишемо загальне рівняння Mg + 2HA = MgA2 + H2 Рахуємо кількість магнію 0.6/24 = 0.025 моль. Значить кислоти 0.025*2 = 0.05 моль. Рахуємо молекулярну масу 2.3/0.05 = 46. Отже кислота НСООН.
- 01.01.1970 00:00