Визначте кількість молекул, які містяться в 500 мл (н.у.) сірчистого газу.
- 02.12.2017 08:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано
V(SO2)=500ml=0.5 L
найти N(SO2)-?
решение
n=N/N(A), n=V/Vm. где N(A)= 6.02*10^23 , Vm=22.4моль/л
N / N(A) = V / Vm, N=V*N(A)/Vm=(0.5*6.02*10^23)/22.4 = 1.3*10^22 молекул
ответ 1.3*10^22молекул
- 03.12.2017 12:08