Допоможіть будь ласка.Дуже терміново!
У реакцію з водою вступило 6 моль калію.Використовуючи коофіцієнти в рівнянні реакції обчисліть скільки моль водню утворилось.
- 22.04.2017 16:08
- Химия
Ответы и объяснения 2
Дано
n(K)=6mol
найти
n(H2)-?
Решение
6mol x mol
2K + 2H2O-->2KOH+H2↑
2 mol 1 mol
6/2=x/1 x=3mol
ответ 3моль
- 23.04.2017 21:47
2K + 2H2O = 2KOH + H2
Із стехіометричних коефіцієнтів рівняння реакції слідує, що
n(H2) = 0.5n(K) = 0,5*6 моль = 3 моль
Відповідь: 3 моль водню утворилось.
- 24.04.2017 08:35