Обчисліть масу атомів Гідрогену, що містяться в амоніаку NH3
масою 10 г.
- 14.04.2018 08:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано
m(NH3)=10g
найти n(H)-?
молекулярная масса аммиака = 17гмоль
n(NH3)=m(NH3)/M(NH3)=10/17≈0.6mol
т.к в молекуле аммиака имеется три атома водорода ⇒n(H)=3*n(NH3)=3*0.6=1.8mol
Зная , что 1моль --- 6.02*10^23
1.8 mol --- X X=10.836*10^23
ответ 10.836*10^23
- 15.04.2018 01:08