Обчисліть масові частки елементів у таких сполуках H3PO4
- 12.09.2018 18:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
C6H12O6 Mr= 180
W(C) = 6*12 / 180 * 100% = 40%
W(H) = 1*12 / 180 * 100% = 6.7%
W(O) = 6*16 / 180 * 100% = 53.3%
- 13.09.2018 16:05