200 г ерітіндіде 10 г тұз бар. Ерітіндідегі тұздың массалық үлесі қанша? өтінемін көмек тесіңіздерші
- 26.07.2017 09:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
200=100%
10 =x%
x=10*100/200=10*0.5=5%
Жауап:ерітіндіде 5 пайыз тұз бар
- 27.07.2017 04:54