Алкен має густину пари за повітрям 3,8621
Вивести формулу сполуки
Назвати речовину
Будь-ласка, допоможіть
- 06.03.2018 21:04
- Химия
Ответы и объяснения 1
М (алкена) = 3,8621*29 = 112 г/моль
М (алкена) = 12х+2х = 14х.
14х = 112
х = 112/14 = 8
С8Н16 - это октен
- 07.03.2018 02:26