1. відносна молекулярна маса алканів становить 114 і 128 . знайдіть ії молекулярні ФОРМУЛИ , НАПИШІТЬ СКОРОЧЕНІ СТРУКТУРНІ ФОРМУЛИ.
2 . У результаті хлорування етану утворився дихлороетан масою 39.6 г . Який об*єм вихідних речовин прореагували .
Помогиите пожалуууйста . Очень нужно . Даю 50 балов .
- 21.05.2018 04:21
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.Общая формула алканов CnH2n+2 тогда молярная масса выразится 12n+2n+2=114 14n=112 n=8 C8H18 12n+2n+2=128 14n=126 n=9 C9H20
2.C2H6+Cl2⇒C2H4Cl2+2HCl вычислим количество вещества продукта n=39,6/(24+4+71)=0,4моль, согласно уравнения такое же количество веществ и вступило в реакцию n(Cl2)=n(C2H6)=0,4 моль, соответственно и объёмы их равны V(Cl2)=V(C2H6)=0,4x22,4=8,96литра.
- 22.05.2018 01:16