Який обьем води необхідно добавити до 150 г 8 % розчину щоб добути 3 % розчин?
- 07.04.2017 02:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(p.p.) = 150 г*0.08=12 г
m(pозчину) = 12 г/0,03 = 400 г
m(H2O) = 400 г- 150 г = 250 г
Відповідь: 250 г
- 08.04.2017 12:16