Складіть рівняння реакції за поданою схемою: нітроген(IV) оксид → калій нітрат → нітратна кислота → купрум(II) нітрат.
- 09.08.2018 22:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
2NO2 + 2KOH = KNO2 + KNO3 + H2O
KNO3 + H2SO4 = HNO3 + KHSO4
Cu + 4HNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O
- 01.01.1970 00:00