Олово добувають відновлюючи коксом (С) мінерал коситерит (SnO2)
Визначьте масу коксу (С),в якому масова частка коксу складає 92 % необхідно для добування олову масою 630 гр.
- 13.06.2017 07:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
SnO2+2C=Sn+2CO далі
Х 630 г
SnO2+2C=Sn+2CO
24 г 119г Х=24*630/119=127,06г
127,06-92%
Х -100% Х=127,06*100/92=138,1 г
- 14.06.2017 19:59