СРОЧНО НА ЗАВТРА!!
Яка маса хлоридної кислоти витрачається на взаємодію з оксидом магнію масою 120 грам???
- 27.12.2017 04:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
120г х г
МgO + 2HCl=MgCl2 + H2O
n=1моль n=2моль
М=40г/моль М=36,5г/моль
m=40г m=73г
120/40=x/73
x=120*73/40=219г HCl
- 28.12.2017 05:51