Яка кількість солі хлориду кальцію утворилася при взаємодії оксиду кальцію з хлоридною кислотою масою 14,6г ?
- 19.06.2017 12:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
CaO+2HCl=CaCl2+H2O
n(HCl) = 36.5/14.6 = 2.5 моль
n (CaCl2) = 2.5/2 = 1.25 моль
m(CaCl2)=1.25 * 111 = 138.75г
- 20.06.2017 22:28