Розкласти 840 г. Меркурій два оксиду.Визначте масу утвореної ртуті та об'єм утвореного кисню.
- 04.12.2017 14:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решение:n(HgO)=m/M=43.4г/217г/моль=0.2n(02)=1/2x0.2=0.1
моль(02)=nxm=/1мольx0.32г/моль=3.2гv(02)=nxVm=0.1мольx22.4л/ моль=2,24.
- 05.12.2017 10:39