Будь ласка, допоможіть!
Визначте масу заліза, за допомогою якого з розчину купрум(II) хлориду можна витіснити 0,2 моль міді.
- 17.08.2018 05:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
Хг 0,2моль
CuCI2 + Fe = FeCI2 + Cu
56г 1 моль
из 56г Fe образуется 1 моль Cu
а из Хг Fe образуется 0,2 мольCu
Х= 56г*0,2 моль : 1 моль=11,2г
Ответ: масса Fe равна 11,2г
- 18.08.2018 22:06