За термохімічним рівнянням H2 Cl=2 HCl H= -1228,8кДж обчисліть масу Cl, якщо виділилося 300 кДж
- 22.12.2017 02:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
Х г 300 КДж
H2 + Cl2 = 2HCl - 184 Кдж
n = 1 моль
Mr = 71 г/моль
m = 71 г
Х г Cl2 - 300 КДж
71 г Cl2 - 184 КДж
m(Cl2) = 71 * 300 / 184 = 116 г
- 23.12.2017 06:16