До розчину натрій карбонату масою 250 грам з масовою часткою солі 10% долили розчин кальцій хлориду. визначити масу отриманого осаду
зробіть будь-ласка !!!!
- 20.08.2018 17:50
- Химия
Ответы и объяснения 2
Na2CO3 + CaCl2 = CaCO3↓ + 2NaCl
m(Na2CO3)=m(Na2CO3)р-р * ω= 250*0.1=25г
n(Na2CO3)=m/M=25/106=0.236 моль
n(Na2CO3)=n(CaCO3)=0.236 моль
m(CaCO3)=n*M=0.236*100=23.6г
- 21.08.2018 08:04
25г Хг
Na2CO3+ CaCl2= CaCO3+2NaCl
106г 100г
1)mв(Na2CO3)=250*10/100=25г
Х=25*100/106=23,6г(CaCO3)
- 22.08.2018 18:16