Допоможітьььььь!!))
внаслідок нагрівання 50 г суміші, яка містить калій нітрат добруто кисень обємом 4,48л. виз. маосву частку домішок в суміші.
- 03.01.2018 12:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m(смеси)=50г
V(О2)=4.48л
Найти:
массовую долю (KNO3)=?
1) М(KNO3)=101г/моль
НЮ(О2)=4.48 : 22.4 = 0,2 моль
2) Пишем уравнение реакции
2KNO3===2KNO2+O2
х=2*0,2 : 1 = 0,4 моль KNO3
m(KNO3)= 0,4 моль * 101 г/моль = 40.4г
Массовая доля (KNO3)=40.4 : 50 * 100 = 80,8%
ОТВЕТ : 80.8 %
- 04.01.2018 08:44