Құрамында 160г мыс(ІІ) сульфаты бар ерітіндіге 120 г темір ұнтақтарын салғанда түзілетін мыстын массасын тап
- 07.07.2017 04:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
CuSO4 + Fe =FeSO4 + Cu
160/160=1 моль CuSO4
120/56=2,1моль Fe
CuSO4 160г ------- х г Cu
160 --------- 64
X= 64 г Cu
- 08.07.2017 19:53