Обчісліть молярну масу речовини відносна густина парів якої за азотом дорівнює 3
- 20.04.2018 10:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) молярна маса речовини дорівнює добутку щільності цієї речовини по газу і молярної маси цього газу: МР(Схну)=3.5*28=98 г/моль ВТ(ГОД)=100%=85.71%=14.29% приймемо масу речовини за 100 м, тоді М(С)=100*0.8571=85.71 р м(ч)=100*0.1429=14.29 р N(С)=М/МР=85.71/12=7.1425 міль н(ч)=14.29/1=14.29 міль C:H=7.1425:14.29=1:2 СН2, оскільки відомо, що молярна маса дорівнює 98, а в нашому випадку лишь14, коэффиценты збільшуємо в 7 разів, виходить гекса C7H14 2)МР=1.06*32=34 г/моль н(Н2О)=3.6/18=0.2 моль, але з'єднання його буде в два рази більше, т. к. вода містить 2 атома водню, то N(ч)=0.4 міль N(ЅО2)=12.8/64=0.2 моль=Н(И) S:H=0.2:0.4=1:2 Н2Ѕ. 3) н(СО2)=в/ВМ=8.96/22.4=0.4 моль=N(с) н(Н2О)=3.6/18=0.2 моль, але з'єднання його міститься в два рази більше 0,4 моль C:H=0.4:0.4=1:1 перевіримо якщо кисень, для цього від маси речовини відніми масу вуглецю і водню 5,2-12*0,4-0,4=0, кисень не міститься виходить з'єднання СН. але його не існує, отже спробуємо збільшити коэффиценты, C2H2 - ацетилен
- 21.04.2018 04:50