Густина невідомого газу за воднем дорівнює 17.визначте молярну масу цього газу .за пропонуйте його хімічну формулу
- 26.06.2017 01:17
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
D(H₂)=17
-------------------
M(газа)-?
1. Используем формулу зависимости плотности одного газа по другому:
D(H₂)=M(газа)÷M(H₂), отсюда
M(газа)=D(H₂)×M(H₂) = 17×2г./моль=34г./моль
Это может быть сероводород H₂S
M(H₂S)=1x2+32=34г./моль
- 27.06.2017 18:00