7. Обчисліть кількість речовини води масою 3,6 г.
8. Обчисліть відносну густину вуглекислого газу CO2 за киснем.
9. Обчисліть об’єм кисню, що за нормальних умов узаємодіє з воднем об’ємом 3 л.
- 05.01.2018 07:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
7.
Кількість речовини(H2O) = m/M= 3,6/18= 0,2 моль
8. D за О2 = М(СО2)/ 32 = 44/32 = 1,375
9. О2+2Н2= 2Н2О
V(O2) = 3*1/2 =1,5 л
- 06.01.2018 21:08